Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїSWEET MONEY — Позики онлайн на карту без перевірок

«SWEET MONEY — Позики онлайн на карту без перевірок»

sweetmoney микрозаймы
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Зіткнулися із непередбаченими фінансовими труднощами? Терміново потрібна невелика сума грошей на тиждень, максимум на місяць, а друзів та знайомих, здатних надати таку допомогу, ні?

Скористайтеся послугами, які надає Sweet Money. Це найпростіший, найшвидший і найнадійніший спосіб вирішення матеріальних проблем. Компанія Sweet Money пропонує отримати гроші в кредит без застави у будь-який час доби у будь-якій точці України.

Термінова позика без застави від МФО Sweet Money можна отримати 24/7

Cайт GdeCredit створений для того, щоб спростити пошуки надійного кредитора та зробити процес залучення коштів швидким та зручним. Ми працюємо з десятками організацій, таких як Манівео, Kachay groshi та багатьма іншими. Не з чуток знаємо про найкращі позики України. Ми створили свій топ МФО України. Саме тому ми рекомендуємо скористатися послугами Sweet Money.

Всі найновіші кредити онлайн України ми ретельно перевіряємо. Вивчаємо будь-яку доступну інформацію та самі беремо мікропозики для тесту компанії. SweetMoney гідно пройшла тестування та найкраща серед нових МФО 2021 року.

Майте на увазі, ми не видаємо позики онлайн на карту, а лише пропонуємо відвідувачам детальну інформацію про організації. Усі вони провадять фінансову діяльність на законних підставах та мають державні ліцензії.

SweetMoney видає онлайн позики на картку без перевірки кредитної історії

Cайт GdeCredit пропонує ознайомитися з умовами кредитування SweetMoney та способами отримання та повернення коштів. На нашому сервісі ви зможете відразу ж оформити миттєві кредити онлайн та отримати гроші одразу.

Завжди потрібна фінансова допомога від SweetMoney видається майже миттєво. СвітМані – сервіс надання оперативної фінансової допомоги на картку “Visa” або “MasterCard”. Також кошти можуть перераховуватись на рахунок у банку.

Зручно, що заявку на отримання фіндопомоги можна оформити онлайн будь-коли. Для реєстрації та надсилання анкети слід заповнити електронну форму, без помилок вказавши особисті та контактні дані, прив’язати до облікового запису картку/рахунок, на які хочете отримати мікропозику. Після схвалення від кредитора клієнт підписує договір-оферту і майже моментально стає власником бажаної суми.

Вимоги до позичальника:

 1. Наявність чинного паспорта або ID-картки;
 2. Кода ІПН;
 3. Карти у будь-якому українському банку;
 4. Номер мобільного телефону.

Умови отримання мікропозик від СвітМані

Сервіс “Світ Мані” видає терміновий кредит на картку на 1-30 календарний день. Сума до видачі сягає 7000 гривень. Ставка дорівнює 1,99%, нараховуються відсотки щоденно. Величина ставки не залежить від якості кредитної історії та бажаної суми. Гроші видаються за наявності копії цивільного паспорта особам віком з 20 років.

Мікропозики оформляються у таких випадках:

 • неможливо одержати банківський кредит (погана кредитна історія);
 • стандартний банківський кредит оформляти невигідно (потрібна невелика сума, а банк пропонує лише довгостроковий кредит, що вимагає надання застави);
 • немає часу оформлення угоди у банку, але терміново потрібні гроші.

Мікрозайми від СвітМані не мають на увазі довгострокових зобов’язань, що вигідно для багатьох позичальників.

Як отримати мікрокредит від Світ Моней

У МФО Світ Моней постійно покращують умови кредитування, щоб оформлення позик для клієнтів було ще зручнішим. Достатньо подати онлайн-заявку на мікрокредит на картку, слідуючи простим крокам:

 1. Натисніть кнопку оформлення на цій сторінці.
 2. У вікні виберіть суму та термін.
 3. Далі зареєструйтесь, ввівши номер телефону.
 4. Заповніть заявку на мікрокредит, вказавши всі необхідні дані про себе.
 5. Завантажте фотографії документів.
 6. Вкажіть реквізити для отримання коштів.
 7. Підтвердьте договір, ввівши код із смс.

МФО SwetMoney з високою ймовірністю оформлять позику навіть тим користувачам, кредитна історія яких безнадійно зіпсована. Вчасно виплачений разом із відсотками борг допоможе покращити стан КВ та репутацію позичальника в очах стандартних банківських установ.

Переваги співпраці

Швидка реєстрація, оперативна обробка запиту, майже миттєве перерахування грошей на картку чи банківський рахунок – головні переваги ресурсу. Також:

 • Гроші видаються без візитів до офісу кредитної організації та збору численних документів.
 • Понад 76% заявок на кредит одержують позитивний вердикт.
 • Сума наступних мікрокредитів можна збільшити.
 • Обробляється запит протягом 10-15 хвилин.
 • Гроші вирушають на банківський рахунок, картку цілодобово.
 • Мікропозики видаються без внесення передоплати та надання застави.
 • Договір підписується в електронному режимі – достатньо отримати на свій номер телефону, зазначений у заявці на кредит, спеціальний код SMS, після чого вписати його в окреме поле.
 • Позику можна отримати у будь-якому регіоні країни: можна взяти кредит онлайн в Одесі, гроші до зарплати у Харкові чи Чернігові, у Дніпрі та будь-якому іншому регіоні України.
 • Повернення заборгованості провадиться шляхом внесення коштів на банківський рахунок, через будь-яке відділення банку, термінал, особистий кабінет.

Оформляючи мікропозику через ресурс SweetMoney, клієнт може бути впевнений, що заявку буде розглянуто дуже швидко. У разі схвалення кредиту гроші прийдуть моментально.

Також можна не сумніватися у надійності та правомірності операцій. Цей сервіс НБУ включив до єдиного реєстру мікрокредитних та кредитних українських організацій. Робота з сервісом SweetMoney можлива із будь-якого пристрою з виходом в інтернет.

Які існують способи повернення коштів?

Повернути заборгованість можна на банківську картку готівкою через термінали самообслуговування. Належна інформація є на сайті МФО.

Чи можу я повернути заборгованість раніше за термін?

Так, у цьому випадку буде здійснено перерахунок суми переплати залежно від фактичних термінів користування мікрокредитом.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ “ФК “ПАСТУЛАТО КАПІТАЛ”
 • Номер свідоцтва:
  свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК № В0000405 від 26.10.2021. Ліцензія НБУ, видана на підставі Рішення НБУ № 21/1609-пк від 18.06.2021.
 • Адреса:
  04053, Київ, Шевченківський район, вул. Січових Стрільців, буд. 21.
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «SWEET MONEY — Позики онлайн на карту без перевірок»

Cама нормальна фірма світ мані кредит, зверталась до їх конкурентів - так ніхто не давав гроші в борг. А світ мані нова компанія і добре, що ввійшли в положеніє і одобрили мікрокредит. Дуже добре, що у них є пролонгація кредиту, сплатив відсоток і живеш спокійно.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: