Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїTengo UA – взяти кредит онлайн 24/7

«Tengo UA – взяти кредит онлайн 24/7»

Коли необхідно взяти гроші в кредит, кожен шукає найвигідніші умови. Люди хочуть заощадити час на очікуванні своєї черги, а також рішення з видачі позики. Для цього можна скористатися заявкою в онлайн режимі на офіційному сайті TenGo UA.

Tengo це нова мікрокредитна організація на ринку України, що з’явилася в кінці 2020 року. Хоч компанія і має спорідненість з організацією Мілоан, але все ж позиціонує себе як окремий бренд. Тенґо пропонує мікрозайми на карту від 500 до 17000 гривень під 1% в день. Що є поширеною умовою і досить вигідною пропозицією на сьогодні.

А нові клієнти, які звернулися до компанії вперше, можуть отримати першу позику безкоштовно (під 0,01% на день).

Через те, що Тенґо нова для ринку України компанія – звідси випливають і відповідні бонуси. База клієнтів абсолютно пуста. З цього отримати мікропозику тут буде легше, ніж в інших мастодонтів ринку кредитування.

Досить просто заповнити необхідну форму, вказавши ПІБ, дані паспорта, рівень доходу, а також місце роботи, після чого прийде смс-повідомлення або лист на електронну пошту з повідомленням по кредиту. Процедура займає не більше 10 хвилин.

Види кредитів, які можна оформити онлайн в TenGo

Організація пропонує кілька вигідних програм кредитів, які відрізняються умовами та цілями.

1. Швидкий кредит на карту онлайн. Цей варіант підходить для тих, кому знадобилися гроші на термінові поточні потреби й стратегічні покупки. Цей вид пропонує оформлення позики на суму не більше 10000 гривень зі ставкою до 1% відсоток в день. Термін кредиту до 30 днів.

2. Для пенсіонерів. Програма призначається спеціально для пенсіонерів, які ведуть активний спосіб життя, наприклад, хочуть подорожувати або затіяти ремонт. Кожен пенсіонер може оформити кредит на суму 10-17 тисяч гривень на реалізацію будь-яких планів.

3. Онлайн кредит з поганою кредитною історією відрізняється чудовою можливістю для клієнтів з відкритою простроченням і чорною кредитною історією. Є можливість оформити заявку на кредит онлайн без перевірки кредитної історії на суму не більше 10000 гривень на термін до 30 днів.

Як взяти мікрокредит в TenGo

Для отримання грошей в кредит від компанії Tengo вам знадобиться:

 1. Паспорт громадянина України.
 2. Ідентифікаційний код.
 3. Компанії будь-якого банку України.
 4. Робочий мобільний телефон.

Щоб отримати кредит, потрібно виконати наступні дії:

 • Натиснути на кнопку “Оформити позику” на нашому сайті;
 • Вибрати суму і термін позики на кредитному калькуляторі, натиснути на кнопку “Отримати Гроші” і заповнити заявку на кредит;
 • Після натискання і заповнивши невелику анкету натиснути на кнопку “Зареєструватися”;
 • Пройти верифікацію карти та дочекатися відповіді компанії;
 • У разі позитивної відповіді по мікрокредиту потрібно буде підписати договір смс-кодом.

Скільки часу клієнт буде очікувати рішення по кредиту

Надіславши заповнену форму онлайн заявки, алгоритми МФО Тенґо розглядають заявку і протягом 2-3 хвилин і сповіщають про попереднє рішення. Якщо воно позитивне, то протягом декількох хвилин ви отримаєте гроші на карту моментально.

Після отримання грошей онлайн ви зможете негайно почати розпоряджатися ними на свій розсуд. Компанія видає мікрокредит без зазначення мети отримання грошей. З цього отримати моментальний кредит онлайн на карту досить просто 24/7. І навіть вночі.

Особливості TenGo

Нова МФО України Тенґо пропонує зручні умови для кожного позичальника індивідуально. Основні споживчі кредити на карту можна оформити лише з наданням паспорта, додаткові документи, довідки про доходи та місце роботи не потрібні.

Щоб отримати схвалення на кредит на карту великої суми (від 10000 гривень) з мінімальною відсотковою ставкою, знадобиться надання довідки про доходи позичальника. Також обов’язкова наявність документів, що підтверджують стаж на нинішньому місці роботи.

Також варто відзначити можливість пролонгації моментального кредиту від Тенґо на термін 3, 7 і 15 днів. TenGO видає позики навіть клієнтам з відкритим простроченням. Тому мікрокредит від цієї компанії можна використовувати для рефінансування кредитів.

Розмір ставки відсотка по кредиту компанія може визначати на базі бажаної суми, терміну для погашення і наданням або ж відсутністю застави. Всі питання можна задати онлайн або телефоном.

Як повернути кредит

Танго кредит можна повернути кількома способами незалежно від того, де ви знаходитесь. Тому що погашення можна здійснити онлайн і офлайн без відвідування офісу кредитної контори:

 • онлайн переказом зі своєї картки з особистого кабінету;
 • онлайн вашою карткою без входу до облікового запису;
 • через Приват24, також через інтернет;
 • офлайн через термінали ПриватБанку або IBox.

Що робити, якщо я не встигаю повернути борг?

Якщо позичальник не в змозі вчасно повернути кошти компанії, Тенґо йде на зустріч і пропонує пролонгацію. Оформити пролонгацію можна на 3, 7 чи 15 днів. У цей період пеня та штрафи не нараховуються.

При пролонгації тіло кредиту знижується залежно від терміну.

Ступінь зниження залежно від терміну:

 • -3% від суми при подовженні на 3 дні;
 • -5% суми при продовженні на 7 днів;
 • -10% суми при продовженні на 15 днів.

Послуга доступна всім клієнтам і оформляється в особистому кабінеті в кілька кліків.

Якщо вам недостатньо кількість способів і методів повернення коштів, рекомендуємо звернути увагу на klik kredit, який пропонує більше методів закриття боргу через термінали, або ФінХ, який має можливість повернути борг готівкою у відділеннях.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «Miloan»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво №16103409 ІК №176 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 14.07.2016 року
 • Адреса:
  Київ, Жилянська 101
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Tengo UA – взяти кредит онлайн 24/7»

Не приходили детские деньги. Решила взять кредит на карту на несколько дней. Здесь быстро оформила и деньги получила за пол часа

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: