Сьогодні криптовалюти – це вже не просто дивина, про яку знають лише деякі. Вони стали популярним інвестиційним інструментом та все частіше засобом платежу. Ви ставите питання, де купити криптовалюту? У рейтингу вище ви знайдете платформи і як українські біржі криптовалют, так і іноземні біржі, які дозволяють купувати різну крипту – не тільки найпопулярніші монети.
Кожна іноземна та українська біржа криптовалют, включена до цього списку, ретельно перевіряється та тестується. Вам не доведеться турбуватися про збереження коштів або інші технічні аспекти. Рейтинг інтуїтивно зрозумілий для використання, а спеціальна стаття докладно пояснює, як зареєструватися.
Варто відзначити, що відкриття рахунку з перерахованих вище платформ не завжди пов’язане з отриманням прибутку у вигляді стартового бонусу.
Рейтинг криптовалютних бірж постійно оновлюється. Так що якщо ви зможете це прочитати, то можете бути впевнені, що інформація, що там міститься, не застаріла.
Рейтинг криптовалютних бірж – що слід враховувати під час виборів біржі?
Кожен із вас, переглядаючи рейтинг криптовалютних бірж України та світу, зверне увагу на щось своє та вибере місце для покупки криптовалюти. Цілком різні фактори будуть важливими для користувачів-початківців і різні для просунутих інвесторів. Отже, на що слід звернути увагу під час виборів криптовалютної біржі?
Перш за все вам не обов’язково звертати увагу на своє місце в рейтингу криптовалют. Дозвольте кожному з вас проаналізувати, що вас найбільше турбує при торгівлі криптовалютами. Як ви могли помітити, найпопулярніші платформи, такі як Kracen, Bybit та Bitbay, не входять до рейтингу криптовалютних бірж. Тут ми зосередилися на біржах, які часто не є гігантами, але пропонують дуже цікаві бонуси та пропонують не лише біткойн, а й інші криптовалюти.
Головне, на що вам слід звернути це на кількість криптовалют (торгових пар) на біржі. Якщо ви новачок і просто хочете купити біткоїн для довгострокової інвестиції – вам підійде будь-яка криптобіржа. Якщо ж ви хочете торгувати і заробляти на цьому – зверніть увагу на ті, у яких більше криптовалют.
Найкращі біржі криптовалют – чи вони гарантують прибуток?
Відповідь проста – Ні. Жодна українська біржа криптовалюту чи світова платформа не може гарантувати прибуток, оскільки ціна криптовалюти залежить не від неї, а від її користувачів. Багато інвесторів-початківців використовують блоги і так звані зони знань, які є на багатьох біржах. Інформацію про те, чи знайдете ви якісь гайди, ми як завжди включили в рейтинг криптобірж.
Вибираючи сайт, на якому ви здійснюватимете угоди купівлі-продажу, ви можете враховувати популярність біржі, її розмір, безпеку або кількість криптовалют, які пропонує біржа. Однак необхідно враховувати, що завжди існує певний ризик втрат – як і будь-які інші інвестиції.
Іноземні чи українські криптовалютні біржі?
Кожен із вас повинен відповісти на це питання для себе сам. Вибираючи українські біржі криптовалют, варто перевірити, чи зареєстровані вони у реєстрі платіжних установ. На жаль, у нашій країні банки не зовсім охоче співпрацюють із суб’єктами, пов’язаними з криптовалютами, і в історії вже були ситуації, коли українська криптовалютна біржа з кожним днем переставала функціонувати, а кошти користувачів зависали без можливості виведення.
Кожна українська криптовалютна біржа має дотримуватись Закону про протидію відмиванню грошей та фінансуванню тероризму, щоб ви могли почуватися в безпеці, інвестуючи в них. Однак це не означає, що закордонні криптовалютні біржі гірші або менш безпечні. Приймаючи рішення, вам слід перевірити, чи на українському домені вона, а якщо ні, чи це не є для вас перешкодою. Додатково врахуйте, що не кожна криптовалютна біржа підтримує українську валюту — це може стати проблемою для нових користувачів, які не мають карток у валютах USD або EUR.
Чи можна купити біткоїн за гривні на іноземних біржах криптовалют
Так, купити біткоїн в американських чи європейських біржах можна. Тим більше, на тих, які представлені в нашому рейтингу. Питання лише в який спосіб. Це може бути p2p переклад (коли хтось виводить, а ви заводите кошти), або покупка з карти.
Перший варіант найвигідніший у плані переплати за комісію. У такому разі ви зазвичай не платите комісію взагалі і заводите кошти за ринковим курсом. У другому варіанті ви можете сплачувати комісію за конвертацію валюти, комісію за переказ і за транзакцію.